© 2019 Valter Sohler
mapsfororienteering.com

Dragonfly 1 Dragonfly 2 Dragonfly 3 Dragonfly 4 Dragonfly 5

O mne

image 1

Som PaedDr. Valter Sohler. Som vyštudovaný matematik a informatik. Orientačnému behu sa venujem od svojich jedenástich rokov. Venoval som sa a venujem sa aj iným športom, najmä horolezectvu. Tento šport ma naučil húževnatosti a vytrvalosti, ktoré sú potrebné aj pri mapovaní. Okrem behu organizujem s naším športovým klubom aj veľké medzinárodné preteky, preto rozumiem aké sú potreby a požiadavky organizátora na mapy a stavbu tratí.

Profesionálnemu mapovaniu sa venujem vyše desať rokov. Za ten čas som mapoval v 11 krajinách Európy. Slovensko, Česko, Rakúsko, Nemecko, Chorvátsko, Anglicko, Švajčiarsko, Francúzsko, Albánsko, Nórsko a Turecko. Dištančne som pracoval aj na projekte z Austrálie. Rád spoznávam nové miesta a nových ľudí popri mapovaní. Budem rád, ak si ma pozvete na váš projekt a nadviažeme pracovný aj kamarátsky vzťah. Referencie /článok z novín/ z Nórska tu:

Digitálne mapovať som začal približne od roku 2013 a som priekopníkom tohto typu mapovania na Slovensku. Mapy som robil od školským máp po celosvetové World renkingové preteky.


Táto práca ma veľmi baví a je zároveň aj mojím koníčkom. V portfóliu sú ukážky mám z viacerých krajín, ktoré som robil či už sám, alebo aj v spolupráci s inými mapármi. V prípade záujmu vytvorím aj iné typy máp nie len pre orientačný beh. Vytváral som aj turistické mapy, obecné mapy, či mapy GPS a pre smartfóny.

 

 

Služby

image 4
  • tvorba máp pre orientačný beh
  • mapovanie bez laserskenu
  • mapovanie s laserskenom
  • klasické mapy, mapy na šprint
  • mapy na zákazku podľa požiadaviek klienta
  • on line, internetové mapy
  • GPS mapy, mapy pre smartfóny
  • a iné podľa dohody
image 3

Ponúkam výrobu máp od mám veľkých mierok, po školské mapy a klasické mapy v štandardných mierkach. Dokážem vypracovať mapu aj keď sú zlé podklady. Pri dostupnosti laserskenových podkladov využívam aj tieto dáta.

Viem vyrobiť aj iné typy máp na zákazku, podľa požiadaviek klienta.

Kontakt

E-mail: mapsfororienteering@mapsfororienteering.com

Rýchly kontakt


Tel: +421 911 462 532

Adresa


Valter Sohler
Jelence 17
Ružomberok 03401
Slovensko
our location